No time to die

„No Time to Die”- wyjątkowa premiera i wyjątkowy wieczór!

„No Time To Die” - premiera najnowszego filmu z serii James Bond już za nami! Jak możemy ją podsumować? Najlepsze imprezy we Wrocławiu to nasza specjalność!

Chcieliśmy godnie uczcić koniec epoki Daniela Craiga jako agenta 007 i… zdecydowanie nam się to udało! W piątek 1 października wynajęliśmy salę kinową, na naszej premierze pojawiło się ponad 400 osób. Po powitalnej lampce Prosecco i pozowaniu na ściance, z zapartym tchem usiedliśmy w wygodnych fotelach i zaczęła się prawdziwa magia.

„Nie czas umierać” – premiera filmu z Cherry Club Wrocław.

Co możemy powiedzieć? Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, bo być może niektórzy fani Bonda są jeszcze przed premierą. Napiszemy więc tylko, że „Nie czas umierać” to pożegnanie z nieco sentymentalną nutką, ale z kolei zapowiadające nową erę. Naszym zdaniem Daniel Craig odchodzi w naprawdę wielkim stylu, dając nam prawdziwego Bonda szytego na miarę naszych czasów.

Cherry Club – klub Wrocław na najwyższym poziomie!

Przed seansem rozlosowaliśmy nagrody-upominki od Land Rovera, naszego głównego Partnera w wydarzeniu, a potem spotkaliśmy się w najlepszym klubie w mieście na części imprezowej! Eleganckie smokingi, piękne kobiety i Vesper martini… klimat Bonda towarzyszył nam przez całą noc. Sprawdźcie całą relację i zobaczcie, jak wspaniale się bawiliśmy!

Pssst! W najbliższym czasie szykujemy kolejne, wyjątkowe wydarzenie, więc żeby ich nie przegapić, zaobserwujcie nasz profil na Facebooku i bądźcie na bieżąco!

👉 https://www.facebook.com/CherryClubWroclaw

Odwiedź nas na instagramie

Bądź z nami na bieżąco – dowiaduj się pierwszy o najważniejszych klubowych wydarzeniach i czuj magię Cherry Club na co dzień! Zapraszamy na nasz Facebook i Instagram! Clubbing. Music. Fun.

@cherryclubwroclaw

Club Manager

Joanna Sipiora

tel. +48 501 555 202
manager@cherryclub.com.pl

Rezerwacja miejsc

tel. +48 501 555 202

pn-czw: 10:00-21:00
pt-sb: 12:00-24:00

Kontakt

ul. Kuźnicza 10, Wrocław

tel. +48 501 555 202
biuro@cherryclub.com.pl