Strefa VIP

Najbardziej wymagający klienci wybierają VIP Room w Cherry Club. Ta specjalnie oddzielona, niepowtarzalna przestrzeń sprawia, że wszyscy goście ceniący luksus, elegancję i dobry gust czują się w tym miejscu wspaniale.

VIP ROOM gwarantuje wyjątkowe doznania, wysublimowaną zabawę i pełną dyskrecję. Ponieważ to właśnie w tej przestrzeni możesz swobodnie porozmawiać, cieszyć się chwilą i celebrować spotkania z bliskimi. VIP ROOM to także odpowiednie miejsce na spotkania biznesowe i firmowe eventy. Jak sama nazwa wskazuje, VIP Room otwarty jest wyłącznie dla wybranych gości. Oczywiście, całą strefę możemy zamknąć na specjalne życzenie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, jak i firm czy korporacji.

Jeśli z kolei masz ochotę spędzić wieczór w otoczeniu eleganckich bąbelków i dźwięków najlepszej muzyki, to zapraszamy to zapoznania się z naszą wyjątkową Strefą Moët & Chandon.

Zarezerwuj online

Urodziny w klubie? Wieczór kawalerski? Firmowy event? Sylwester w klubie we Wrocławiu? Zarezerwuj stolik lub lożę VIP w naszym klubie we Wrocławiu przez prosty formularz on-line. Wyjątkowa Strefa Moët & Chandon czy elegancki VIP Room – wybierz, gdzie chcesz się dziś bawić. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Chwila formalności = cała noc wspaniałej zabawy. Muzyka. Zabawa. Taniec. Najlepszy klub Wrocław!

Do zobaczenia!

Idź do rezerwacji

Zobacz Strefę Moët

Moët & Chandon to niekwestionowany numer jeden wśród szampanów. To luksus, elegancja i styl. Moët & Chandon uwodzi swoją subtelnością, delikatnie muska zmysły, gładzi podniebienie. Podnosząc kieliszek do ust i czując subtelne uderzenie bąbelków, wiesz, że uczestniczysz w czymś wyjątkowym.

Odwiedź nas na instagramie

Bądź z nami na bieżąco – dowiaduj się pierwszy o najważniejszych klubowych wydarzeniach i czuj magię Cherry Club na co dzień! Zapraszamy na nasz Facebook i Instagram! Clubbing. Music. Fun.

@cherryclubwroclaw

Club Manager

Joanna Sipiora

tel. +48 501 555 202
manager@cherryclub.com.pl

Rezerwacja miejsc

tel. +48 501 555 202

pn-czw: 10:00-21:00
pt-sb: 12:00-24:00

Kontakt

ul. Kuźnicza 10, Wrocław

tel. +48 501 555 202
biuro@cherryclub.com.pl